Ketvirtokai – Varnikų pažintiniame take

Birželio 5 dieną mūsų gimnazijos ketvirtokai, mokytojos Laimos Samosionokienės paakinti, prisijungė prie Trakų švietimo centro iniciatyvos „Šimtas gamtos įdomybių“. Šia iniciatyva siekiama skatinti pradinių klasių moksleivių gamtamokslinį ugdymą netradicinėse erdvėse.

Trakų  istorinio nacionalinio parko Kraštotvarkos ir Užutrakio dvaro sodybos skyriaus vadovės Andželos Kriaučiūnienės lydimi 4 klasės mokiniai lankėsi Varnikų zoologinio-botaninio draustinio pažintiniame take. Čia mokiniai turėjo galimybę pabūti žmogaus rankų nepaliestoje gamtos apsuptyje, kurioje  gilino gamtos pažinimo žinias lygindami skirtingus miško tipus, pelkės augalus su raisto augalais, stebėjo paukščius ir netgi sutiko laputę.

Linkėdami vieni kitiems gerų vasaros atostogų, ketvirtokai užbaigė šiuos mokslo metus.

Pradinio ugdymo mokytoja Laima Samosionokienė