Gimnazijos mokiniai – Nacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse

2018 m. gruodžio 7 d. gimnazijoje vyko nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas. Šiuo konkursu siekta paskatinti mokinius domėtis gamtos mokslais ir matematika, mokytis šių dalykų, propaguoti mąstymo bei matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, populiarinti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis.

Konkurse dalyvavo 15 mūsų gimnazijos 8, I G ir II G klasių mokinių. Geriausiai atlikę konkurso užduotis apdovanoti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės pasirašytais diplomais.

Sveikiname ir džiaugiamės Tomo Jacevič (8 kl.),  Agatos Bartoševič (I G kl.) ir Danielios Buinovskaitės (II G kl.) pasiekimais konkurse.
Ačiū mokytojams Natalijai Pumputytei ir Stanislovui Samosionokui, paskatinusiems mokinius dalyvauti konkurse!