Priešmokyklinukų šventė

2018-12-18 į gimnaziją iš pačios Laplandijos atskrido Kalėdų Senelis, tad visi priešmokyklinukai kartu su tėveliais ir seneliais skubėjo į aktų salėje vyksiantį renginį „Kur yra ta šalis – Laplandija?“ Vaikai, svečiui padedant, aiškinosi, kokiomis transporto priemonėmis šis Kalėdų personažas keliauja, kur jis gyvena, kur ta šalis – Laplandija – yra. Pabaigoje visi linksminosi – žaidė, šoko, džiaugėsi gautomis dovanomis.

Šventę organizavo priešmokyklinio ugdymo pedagogė Audronė Malachovskienė ir jos padėjėja Rita Karčiauskienė, o Kalėdų Senelio vaidmenį atliko interaktyvių cirko dirbtuvių „Keliaujanti cirko laboratorija“ artistas.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Audronė Malachovskienė

Pradinukai – „Žiemos pasakoje“

Gruodžio 17 dieną gimnazijos mažiausieji, 1-4 klasių mokiniai, leidosi į nuostabią kelionę po valstybinio dainų ir šokio ansamblio „Lietuva“ sukurtą ,,Žiemos pasaką“. Mokinukus lydėjo pradinio ugdymo mokytojos Lina Ganevičienė, Laima Samosionokienė, Aušra Kuchanauskienė ir Justina Trombačik. Kartu su pamotės skriaudžiama našlaite, lydimi įspūdingiausių miško žvėrių, vaikai keliavo austi permatomo šilko drobių, auginti auksinių vaisių. Įveikę pamotės kliūtis, sutiko užjūrio princą ir šoko jo bei našlaitės vestuvėse. Atsidėkodamas princas suteikė galimybę pašėlti su tikriausiu Kalėdų Seneliu – Dzieduliu. Dziedulis kiekvieną, triukšmingai išvariusį blogio jėgas, apdovanojo dovanėle.

Šventinė Kalėdų dvasia dar ilgai gyvens vaikų prisiminimuose.

Pradinio ugdymo mokytoja Aušra Kuchanauskienė