Ekstremalios situacijos procesų įgyvendinimas Trakų rajono savivaldybėje

2020-03-12

Informuojame, kad nuo kovo 13 d. pradedamas ekstremalios situacijos procesų įgyvendinimas Trakų rajono savivaldybėje.

Pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informaciją nuo 2020 m.  kovo 13 d.  iki kovo 27 d.  stabdomas ugdymo, mokymo procesas visose bendrojo ugdymo švietimo įstaigose.

Siekiant maksimaliai sumažinti galimus padarinius dėl koronaviruso  COVID-19 pandemijos Trakų rajono savivaldybės teritorijoje Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 12 d. įsakymu Nr. P2E-202 „Dėl ekstremalios situacijos procesų įgyvendinimo“, nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. pradedamas ekstremalios situacijos procesų įgyvendinimas.

Nuo  kovo 16 d. stabdoma Trakų rajono savivaldybės darželių ir neformaliojo ugdymo (būrelių), tame tarpe Trakų globos ir socialinių paslaugų centro dienos socialinės globos tarnybos, veikla.

Nuo kovo 13 d. stabdomi visi  savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų renginiai.

Šiuo įsakymu rekomenduojama:

– visoms Trakų rajono savivaldybės teritorijoje veikiančioms įstaigoms ir įmonėms  atšaukti visas komandiruotes, kiek įmanoma darbą perkelti iš biurų į namus, atsisakyti nereikalingų susitikimų arba perkelti juos į virtualią erdvę,

– prekybos vietų savininkams imtis visų būtinų priemonių dėl efektyvaus patalpų dezinfekavimo, vėdinimo ir užtikrinti, kad būtų išvengta žmonių būriavimosi,

– sustabdyti visų viešų kultūros, poilsio ir pramogų vietų veiklą: sporto klubai ir kitos panašios veiklos erdvės,

– gyventojams, kreipiantis į savivaldybės įstaigas, institucijas, naudotis nuotolinio paslaugų priemonėmis: elektronini paštu, telefonu.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Kreipimasis – padėka

Mieli Trakų r. Paluknio „Medeinos“ gimnazijos bendruomenės nariai ir bičiuliai, kviečiame Jus ir šiais metais iki gegužės 2 d. pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą paremti mūsų gimnaziją, skiriant 1,2 % pajamų mokesčio.
Džiaugiamės, kad nesate abejingi ir prisidedate prie mūsų gimnazijos gerovės.
Dėkojame visiems, kurie remia mūsų gimnaziją.

Mokyklos rekvizitai 1,2 % paramai
Mokestinis laikotarpis: 2019 m.
Paramos gavėjo kodas: 191742845
Paramos gavėjo pavadinimas: Trakų r. Paluknio „Medeinos“ gimnazija.
Adresas: Vilniaus g. 2A, Paluknys, Trakų r. LT – 21013, Trakų r. savivaldybė.

Jums nutarus 1,2 % savo pajamų mokesčio skirti gimnazijai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 v.4  prašymą.

Paramos lėšų panaudojimas  2019 m.