Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2020 prasidėjo

2020-03-04 gimnazijoje įvyko Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ 2020 planinis renginys. 7-8, I-II G kl. mokiniai dalyvavo susitikime su Vilniaus apskrities VPK Trakų rajono PK Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūne Aneta Bubelevičiene, kuri vedė užsiėmimą „Saugus internetas“. Renginiai gimnazijoje, suplanuoti Olweus programos koordinacinio komiteto, prasidėjo jau kovo 2 d. Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ 2020 atidarymu – akciją „Linkėjimai sau“ organizavo socialinė pedagogė Leonora Daugudienė ir 8 kl. mokiniai. Šią savaitę vyksta ir klasių vadovų užsiėmimai 3-8, I-IV G kl. mokiniams, kurių metu pristatomi ir aptariami Olweus tyrimo „Patyčių mastas gimnazijoje ir Lietuvoje (2019 m. ruduo)“ rezultatai.