Gimnazija pakviesta dalyvauti projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklose

Š. m. rugsėjo 16 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras šalies mokyklas pakvietė įsitraukti į projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklas. Paluknio „Medeinos“ gimnazija, kaip ir dalis kitų Lietuvos mokyklų, pateikė paraišką dėl dalyvavimo projekto edukacinių programų ir kūrybinių partnerysčių veiklose. Paraiškų teikimas baigėsi spalio 3 d., atrankos rezultatai paaiškėjo lapkričio mėnesį.

Organizatorių duomenimis, paraiškas pateikė 322 šalies mokyklos, dalyvauti projekte atrinkta 200 mokyklų. Tarp jų – keturios Trakų rajono ugdymo įstaigos: Paluknio „Medeinos“, Rūdiškių, Trakų ir Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos. http://www.lmnsc.lt/lt/naujienos/2209

ES lėšomis finansuojamas projektas „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ prasidėjo 2016 m. balandžio 29 d. Šiuo projektu Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras siekia plėtoti ir įgyvendinti neformaliojo vaikų švietimo paslaugas Lietuvos savivaldybėse.