Išvyka į Kalėdų Senelio sostinę

au5Gruodžio 11 d., sekmadienį, ką tik iškritusio sniego pakerėti muzikinio teatro studijos ,,Lašeliukai“ nariai (vadovės  mokytojos Laima Samosionokienė ir Aušra Kuchanauskienė) vyko į Trakus, kur tęsiasi tradicinės šventės „Trakai – Kalėdų Senelių sostinė“ renginiai.

Savivaldybės kvietimu kultūros rūmuose susirinkusius Trakų rajono mokinius, šeimas, svečius pasveikino rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė. Koncertavo Rūdiškių muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras „Valery Brass“, „Svajonėlės“, akordeonų ansambliai. Po koncerto vaikai šoko, žaidė ratelius su energingiausiu pasaulyje nykštuku prie eglutės, kol juos išgirdo pats Kalėdų Senelis. Išklausęs vaikų norų, laukiančiuosius pastiprinęs saldainiais, jis išskubėjo pakuoti dovanų. O viltingai nusiteikę svajotojai grįžo į Trakų kultūros rūmus, kur lipdė iš molio angelus su keramike Jurgita, tapė žiemą su dailininke Edita Tamulyte, kūrybiškai au3pramogavo su broliais Gataveckais.    Kas norėjo, galėjo „susipakuoti“ Kalėdas. Tačiau tuo šventiniai renginiai nesibaigė, jie tęsėsi toliau. Po edukacinių užsiėmimų lauke pasitiko pats didžiausias ir tikrai pats saldžiausias Besmegenis. Suvalgę net 2,5 tūkstančio keksiukų nuo Besmegenio, vaikai suprato, kad teks atsilyginti Besmegeniui nulipdant jam ne vieną „senę“. Atsisveikinę su Kalėdų Seneliu, užsikrėtę laukimo nuotaika sugrįžome namo ne tik laukti dovanų, bet jomis ir dalintis.

Muzikinio teatro studijos  ,,Lašeliukai“  vadovė

Aušra Kuchanauskienė