Dalyvavome Nacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse

Antrus metus iš eilės gimnazija dalyvauja Nacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse. Nacionalinio egzaminų centro organizuojamas konkursas skirtas 8-10 kl. mokiniams. Jo tikslas – ugdyti mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, gebėjimą kūrybiškai taikyti įgytas žinias.

Konkurse, vykusiame 2016-12-02, dalyvavo 14 gimnazijos mokinių, kuriuos rengė mokytojai Natalija Pumputytė ir Stanislovas Samosionokas.

Konkurso užduotys gyvenimiškos, labai įvairios, reikalaujančios išradingo mąstymo, leidžiančios pateikti skirtingo sudėtingumo klausimus. Atsakant į klausimus reikėjo ne tik paaiškinti ar atpažinti sąvokas, reiškinius, objektus, tačiau išrinkti argumentą, išvadą, priežastį, pastebėti dėsningumą ir jį pritaikyti, sprendžiant uždavinius – taikyti ar sugalvoti strategiją ir kt. Konkurse skaičiuojami tik asmeniniai dalyvių rezultatai atskirose mokyklose ir pagal klases. Geriausi kiekvienos gimnazijos klasės mokiniai apdovanojami konkurso laimėtojo diplomais.

2016 metų laimėtojų diplomus, pasirašytus dar laikinai ėjusios švietimo ir mokslo ministro pareigas Audronės Pitrėnienės, gavo šie mūsų gimnazijos mokiniai:

LUKAS ČĖGLYS, GABIJA PERSTINIAVIČIŪTĖ, 8 klasė.

DANIEL GARBOTOVIČ, I G klasė.

JUSTINA RAMANECKAITĖ, II G klasė.

Didžiuojamės, sveikiname ir linkime naujų pergalių!

Matematikos mokytoja Natalija Pumputytė