Pianisčių pasiekimai respublikiniuose festivaliuose

aurelija-5Lapkričio 26 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje klausytojai rinkosi pasiklausyti fortepijoninių ansamblių atliekamos muzikos. Kaip ir kasmet, Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos fortepijono specialybės mokytojų organizuojamame jau XVII respublikiniame festivalyje „Šokių pasaulyje“ buvo daug dalyvių iš visos Lietuvos. Šį sykį festivalio tema – šveicarų kompozitorių kūryba. Skambėjo D. Hellbach‘o, H. Huber‘io, J. Raff‘o, F. Muller‘io, F. Grossmann‘o fortepijoniniai ansambliai.

Rūdiškių muzikos mokyklai festivalyje atstovavo Paluknio skyriaus fortepijoninis trio. Tai Evelina Daukševič, Gabija Šedžiūtė ir Glorija Daukševičiūtė (mokytoja Lina Poškienė). Pianistės pasirodė sėkmingai, tad buvo apdovanotos diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Skaityti toliau