Respublikiniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse

Spalio 14 d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo menų studijos Linksmos spalvos” organizuotame trečiajame respublikiniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse Peizažas – rudens spalvos”.

Konkurso tikslai ir uždaviniai: stebint spalvingai besikeičiantį rudenį, skatinti mokinius daugiau laiko praleisti gamtoje – atitraukti juos nuo kompiuterių bei mobiliųjų telefonų ekranų; lavinti vaikų ir mokinių meninius gebėjimus; analizuoti mūsų krašto dailininkų, kuriančių peizažus, kūrybą; pažinti žymiausių pasaulio dailininkų paveikslus, stilius, kryptis; suteikti jaunimui progą savo įspūdžius ir nuotaikas išreikšti kuriant.

Mūsų gimnazija konkursui pateikė devyniolika 5-8 ir II–IV G kl. mokinių kompozicijų duota tema. Turime ir nugalėtojų. Viena jų – Viltė Lapėnaitė (5 kl.). Mokinės kompozicija Romantiškas ruduo” 11-12 m. mokinių amžiaus grupėje užėmė II vietą. Lijanos Mažeikaitės (6 kl.) kompozicija Lapams krintant…” 13-19 m. mokinių amžiaus grupėje iškovojo III vietą, o Ivonos Bujnovskajos (I G kl.) piešinys Vėlyvas ruduo” įvertintas padėka už kūrybiškumą. Mokines konkursui ruošė dailės mokytoja Goda Gujienė.

Gražiausi bei laureatų piešiniai eksponuojami parodoje Prekybos centre VCUP (Upės g. 9, Vilnius) nuo 2017 m. spalio 25 d. iki gruodžio 2 d.

Kviečiame aplankyti!

Dailės mokytoja Goda Gujienė