Padėkos raštas – istorijos mokytojui

Lapkričio 23-iąją Tautinių mažumų departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės vykusioje konferencijoje „Istorijos mokymas Rytų Lietuvos mokyklose: ypatumai, iššūkiai ir patirtis“ dalyvavo ir mūsų gimnazijos atstovai – direktorius Vytautas Gustas bei istorijos mokytojas Dainius Kuchanauskas. Po Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorės dr. Vidos Montvydaitės sveikinimo kalbos ir istoriko, habilituoto humanitarinių mokslų daktaro, profesoriaus Egidijaus Aleksandravičiaus paskaitos „Lietuvos istorijos iššūkiai Pietryčių Lietuvoje“ buvo pristatyti š. m. spalio mėnesį vykusio Rytų Lietuvos mokyklų istorijos kabinetų apžiūros konkurso rezultatai. Padėkos raštu už šiuolaikinius reikalavimus atitinkantį istorijos kabineto įrengimą apdovanotas mokytojas Dainius Kuchanauskas.

Konferenciją organizavo Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Rytų Lietuvos mokytojų sąjunga ir VšĮ Trakų švietimo centras.