Padėka už Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimą

Gimnazijos bendruomenei, prisijungusiai prie Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimo, padėkojo Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatas. Gautas Tarptautinės komisijos vykdomojo direktoriaus Ronaldo Račinsko pasirašytas padėkos raštas.

Renginyje „Karjeros dienos“

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija lapkričio 28 d. organizavo „Karjeros dieną“, kurioje dalyvavo per 20 įvairių įstaigų. Universitetai, kolegijos, profesiniai mokymo centrai pristatė savo veiklą, organizavo diskusijas, skaitė paskaitas ir t. t.

Gavę pakvietimą, „Karjeros dienoje“ apsilankė ir Paluknio „Medeinos“ gimnazijos I-IV G kl. mokiniai kartu su karjeros koordinatore Vida Lapėniene. Mūsų gimnazistai pasirinko ir dalyvavo juos dominančiuose renginiuose. Susitiko su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Lietuvos sporto universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Vilniaus dizaino kolegijos, Vilniaus kolegijos, Kauno kolegijos studentais, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos, Kauno taikomosios dailės mokyklos mokiniais, profesionalios edukacinės bendrovės Kalba.lt atstovais. „Medeinos“ gimnazistai nustatytu laiku ėjo į skirtingus užsiėmimus, kurių metu sužinojo daug naudingos informacijos apie įvairias profesijas, reikalavimus stojant į pasirinktą mokymo įstaigą bei ateities galimybes baigus studijas. Viena mūsų gimnazijos III G klasės mokinė, dalyvavusi Lietuvos sporto universiteto (LSU) paskaitoje ,,LSU – tavo ateities komanda”, džiaugėsi, kad sužinojo daug naujo apie studijas šiame universitete. Tai dar labiau padidino jos norą stoti būtent į šią instituciją.

Po paskaitų, susitikimų mokiniai vieni su kitais dalijosi renginių metu įgytomis žiniomis, džiaugėsi, kad diena praėjo prasmingai. Turint daugiau informacijos, plečiant savo akiratį lengviau apsispręsti ir renkantis profesiją.

Giedrė Aliukonytė, III G kl. mokinė

Vida Lapėnienė, UKC koordinatorė