Kalėdinių-naujametinių puokščių parodoje

Gruodžio 12-20 dienomis Trakų viešojoje bibliotekoje vyko kasmetinė kalėdinių-naujametinių puokščių paroda. Šiais metais artėjančiam Lietuvos valstybės 100-ečiui skirtame renginyje galėjo dalyvauti Trakų rajono ugdymo įstaigų mokiniai ir mokytojai, Trakų miesto gyventojai – visi norintys floristikos meno gerbėjai.

Savo kūrybinius darbus parodoje eksponavo ir mūsų gimnazijos atstovės. Viltė Lapėnaitė (5 kl.) pristatė kompoziciją „Kalėdinė rankinė“, mokytojos Vida Lapėnienė ir Natalija Mikulskienė – kompozicijas „Jau Kalėdos“ ir „Šv. Kūčių stalui“.

Renginį organizavo Trakų viešoji biblioteka ir Lietuvos gamtos draugijos Trakų skyrius, tad gruodžio 20 d. Lietuvos  gamtos draugijos Trakų skyriaus pirmininko pavaduotoja Reda Kontorovičienė aptarė parodos dalyvių darbus, džiaugėsi, kad kiekvienais metais dalyvių, stebinančių kūrybiniais gebėjimais, kiekis vis auga, palinkėjo visiems gražių artėjančių švenčių. Trakų rajono savivaldybės  mero pavaduotoja Marija Puč pasveikino renginio dalyvius artėjančių švenčių proga, kūrybiškiausiai atliktų darbų autoriams įteikė dovanų.

Natalija Mikulskienė, I G klasės vadovė

Vida Lapėnienė, technologijų mokytoja