Kalėdinė popietė gimnazijoje

2017 m. gruodžio 22-ąją gimnazijos darbuotojai ir 5-8, I-IV G klasių mokiniai paskutinį kartą susibūrė prieš didžiąsias metų šventes. Vyko popietė „Kalėdinė žvakutė“. Šiame renginyje, jau seniai tapusiame tradiciniu, kiekvienas gali pasidalinti ne tik kalėdaičiu, bet ir gražiais sveikinimais bei linkėjimais.

Šiltą, jaukią renginio atmosferą sukūrė mokytojai Goda Gujienė, Vida Lapėnienė, Jovita Dovsevičiūtė ir Arūnas Joknys, abiturientai Dorota Mickevič ir Augustinas Algirdas Rizgelis, vokalinis merginų ansamblis, skaitovės Evelina Daukševič, Gabija Mikalauskaitė (6 kl.) ir Simona Maksimec (8 kl.).

Prieš pasidalinant kalėdaičiais, nuoširdžius padėkos ir sveikinimo žodžius susirinkusiems tarė gimnazijos direktorius Vytautas Gustas ir Paluknio parapijos klebonas Šymon Viklo.

Muzikos mokytoja Jovita Dovsevičiūtė