Šventinis koncertas

2017-12-21 gimnazijos mokiniai, besimokantys Rūdiškių vaikų muzikos mokyklos Paluknio skyriuje, pakvietė visus į Paluknio seniūnijos salėje vyksiantį mokinių kalėdinį koncertą.

Susirinkusieji klausėsi net 19-os mūsų gimnazijos ugdytinių, kuriuos parengė muzikos mokytojos Lina Poškienė ir Valentina Kočetova.  Koncertą surengti Paluknyje padėjo mūsų gimnazijos  muzikos mokytoja Laima Samosionokienė.

Koncerto dalyviai klausėsi Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistės Ilonos Pliavgo, o renginio pabaigoje jiems prieššventinius padėkos ir sveikinimo žodžius tarė Rūdiškių muzikos mokyklos direktorius Aringas Šumskas.

Koncerto rengėjams ir dalyviams padėkojo Paluknio seniūnė Marija Golubovska, mūsų gimnazijos direktorius Vytautas Gustas ir Paluknio parapijos klebonas Šymon Viklo.

Socialinė pedagogė Leonora Daugudienė