Dovanos edukacinių konkursų „Olympis 2018 – pavasario sesija“ dalyviams

Kaip jau įprasta, gimnazijos mokiniai kasmet dalyvauja įvairiuose internetiniuose edukaciniuose konkursuose. Vienas tokių – „Olympis 2018 – pavasario sesija“.

Gegužės mėnesį gimnaziją pasiekė minėtų tarptautinių internetinių edukacinių konkursų „Olympis 2018 – pavasario sesija“ organizatorių siuntinukas. Jis perduotas mokytojai Natalijai Mikulskienei, kuri paskatino šeštokus išbandyti savo jėgas anglų kalbos ir geografijos dalykų srityse. Mokytoja konkursų laimėtojams įteikė I, III laipsnio diplomus ir padėkas, o po „Olympis“ tušinuką – visiems dalyvavusiems konkursuose. Gimnazijai atsiųstas mokinių dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Šį pavasarį konkursuose „Olympis“ dalyvavo daugiau nei 25 tūkstančiai mokinių iš daugiau nei 900 Lietuvos mokymo įstaigų (rudens sesijoje – 28 tūkstančiai mokinių iš 900 mokymo įstaigų).

EDUKACINIŲ KONKURSŲ „OLYMPIS 2018 – PAVASARIO SESIJA“ REZULTATAI

TRAKŲ R. PALUKNIO „MEDEINOS” GIMNAZIJA