Gimnazistai – Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centre

Kovo 1 dieną grupė I–IV G kl. mokinių, lydimų bibliotekos vedėjos Vidos Lapėnienės, nuvyko į Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centrą. Šiuo metu centre – atvirų durų dienos.

Lankytojus iš „Medeinos“ maloniai sutiko įstaigos direktorė Anželika Vunš ir kiti centro darbuotojai. Jie papasakojo apie centro veiklą bei teikiamas paslaugas, aprodė centro pastatą, susipažindino su atskirų padalinių funkcijomis. Gimnazistams buvo netikėta, kad Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras teikia tiek daug įvairių paslaugų.

Užsiėmimas praplėtė mokinių akiratį, be to, jie sužinojo, kokių profesijų atstovai gali dirbti tokiame centre. Ir namo jaunuoliai grįžo ne tuščiomis – išsivežė po mielą minkštą meškiuką.

Rajoninėje 3–4 klasių mokinių istorijos olimpiadoje

2023-03-01 Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinėje mokykloje vyko keturioliktoji rajoninė 3–4 klasių mokinių istorijos olimpiada „Lietuva mano – protėvių kraštas“. Jos tikslas – skatinti mokinius domėtis savo krašto ir Lietuvos istorija bei ugdyti istorijos paveldą gerbiantį pilietį.

Olimpiadoje mūsų gimnazijai atstovavo 4 mokiniai. Tai trečiokai Arnas Asadauskas, Avenir Makutonovič ir ketvirtokai Daumantas Knipas bei Vilgelm Makutonovič, kuriuos olimpiadai ruošė pradinio ugdymo mokytojos Aušra Kuchanauskienė ir Neringa Krutikovienė. Nors prizinių vietų neužėmė, mokinukai įgijo ateityje praversiančios patirties.

Tiek olimpiados dalyviai, tiek juos olimpiadai parengusios mokytojos grįžo ne tuščiomis – parsivežė organizatorių įteiktus padėkos raštus.

Pradinio ugdymo mokytoja Neringa Krutikovienė