Gimnazijos mokiniai – rajoniniuose konkursuose

Dvi dienas paeiliui mūsų gimnazijos mokinių komandos dalyvavo Trakuose vykusiuose konkursuose. Į konkursus jas lydėjo istorijos mokytojas Dainius Kuchanauskas.

Pirmasis konkursas – tai kovo 14 dieną  Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje (TVDG) vykęs rajoninis renginys 5–8 klasių mokiniams ,,Lietuvai ir apie Lietuvą“. Pagrindinė jo organizatorė – TVDG istorijos mokytoja Kristina Urbienė. Iš komandas palydėjusių mokytojų buvo sudaryta vertinimo komisija – ji vertino komandų pateiktus atsakymus.

Mūsų gimnazijai atstovavo Erikas Kazakevičius (5 kl.), Gabrielė Gelžinytė (6 kl.), Lukas Aliukonis (7 kl.) ir Gabija Bilinskaitė (8 kl.). Mokiniai atliko daug įdomių, išradingai paruoštų užduočių, parodė savo išmonę, istorines žinias.

Kitą dieną – kovo 15-ąją – Trakų kultūros rūmų salėje vyko teisinių žinių konkursas „Temidė“, kurį tradiciškai organizuoja Trakų rajono policijos komisariatas. Šio konkurso organizatoriai siekia ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, vykdyti tarp mokinių ankstyvąją teisės pažeidimų, narkomanijos, smurto prevenciją, suteikti mokiniams žinių apie saugios aplinkos kūrimą. Kartu šis renginys skatina mokinių, mokytojų ir teisinių institucijų bendradarbiavimą.

Nors „Medeinos“ komandos nugalėtojomis netapo, mokiniai įgijo patirties, turėjo galimybę pademonstruoti ne tik žinias, bet ir sumanumą bei kūrybiškumą.

Istorijos mokytojas Dainius Kuchanauskas