Nuotaikinga Kaziuko mugė gimnazijoje

Kovo 3 dienos popietę gimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė. Visus susirinkusius su gražia pavasario švente sveikino ir linksma nuotaika užkrėtė bei šmaikščiais posakiais linksmino pradinių klasių mokytojos Lina Ganevičienė, Laima Samosionokienė, Aušra Kuchanauskienė, Neringa Krutikovienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Justyna Mackevič. Jos atstovavo 4 Lietuvos etnografiniams regionams – Aukštaitijai, Suvalkijai, Žemaitijai ir Dzūkijai.

Kiekviena pradinė klasė paruošė po smagų šokį ir mokė šokti kitus šventės dalyvius. Be linksmybių, mokinukai didžiavosi įvairiomis prekėmis nukrautais stalais – akys raibo nuo  keramikos dirbinių, mezginių, siuvinių, paveikslėlių, papuošalų, kriauklyčių, įvairių skanėstų, spalvingų verbų. Prasidėjus pirkimui-pardavimui mugė užvirė lyg didžiulis skruzdėlynas. Jame sukosi ir mokiniai, ir jų draugai, ir tėveliai, ir gimnazijos darbuotojai. Buvo labai smagu! Vieni pirko, kiti pardavinėjo, treti ir pardavinėjo, ir pirko. Pasibaigus mugei, gimnazijoje dar ilgai sklandė šventinė nuotaika bei gardūs kvapai.

Ši mugė – viena pirmųjų vaikų verslumo pamokų. Įsitikinta, kad ne tik nelengva pagaminti prekę, bet ją parduoti taip pat nėra paprasta.

Renginio iniciatorė – Lina Ganevičienė, scenarijaus autorė – Laima Samosionokienė, o palaikymo komandą sudarė mokytojos Aušra Kuchanauskienė, Neringa Krutikovienė ir Justyna Mackevič.

Lina Ganevičienė, pradinio ugdymo mokytoja