Priešvelykiniai renginiai gimnazijoje

Balandžio 7 dienos popietę, prieš prasidedant mokinių pavasario (Velykų) atostogoms, gimnazijoje vyko du reikšmingi renginiai.

Pirmasis – gimnazistų susitikimas su aktore Asta Baukute, kurį organizavo bibliotekos vedėja, technologijų mokytoja Vida Lapėnienė. I–IV G klasių mokinius sužavėjo aktorės sėkmės istorija. Buvo įdomu išgirsti, nuo ko prasidėjo jos kelias į aktorystę, kaip klostėsi profesinė karjera. Pravartūs pasirodė ir aktorės duoti patarimai, kaip rinktis profesiją, į ką atsižvelgti, siekiant būti geriausiam savo srityje. Bet svarbiausia, pasak kalbėtojos, tiesiog būti geru žmogumi.

Vėliau vyko priešvelykinis 5–8, I–IV G klasių mokinių ir jų mokytojų susirinkimas. Jo metu gimnazijos direktorius Vytautas Gustas, padedamas pavaduotojos ugdymui Vitalijos Dovydėnienės, įteikė padėkos raštus dailyraščio konkurso nugalėtojams – gražiausiai, aiškiausiai ir taisyklingiausiai tekstus parašiusiems mokiniams. Dailyraščio konkursas, skirtas Kovo 11-ajai, vyko kovo 10 dieną. Konkursui skirti tekstai buvo susiję su Lietuvos valstybingumu bei pagarba ir meile Tėvynei.