Ketvirtokai – lietuvių kalbos konkurse „Aš moku rašyti“

Gegužės 3 dieną Trakų pradinėje mokykloje vyko regioninis ketvirtų klasių moksleivių lietuvių kalbos konkursas „Aš moku rašyti“, skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Jame varžėsi ne tik Trakų rajono, bet ir Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos, Vilniaus ,,Žiburio“ bei Medeinos pradinių mokyklų mokiniai. Dalyvavo ir mūsų gimnazijos ketvirtokų komanda: Austėja Lysenko, Daumantas Knipas, Modest Mackevič, Vilgelm Makutonovič, Danielius Ždankevič. Konkursantus lydėjo mokytoja Justyna Mackevič.

Konkursą sudarė dvi dalys – lietuvių kalbos viktorina ir diktanto konkursas. Mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias ir įsivertinti. Nors prizinių vietų nelaimėta, įgyta patirtis motyvuoja dar intensyviau ruoštis ateinantiems konkursams.  Konkurso dalyviai apdovanoti padėkos raštais, diplomais bei atminimo dovanėlėmis. Padėka įteikta ir ketvirtokų mokytojai Aušrai Kuchanauskienei.

Po konkurso vyko kūrybinės dirbtuvės, kuriose mokiniai galėjo  pagaminti dovanėlę Mamytei.

Medeiniečiai dėkingi Trakų pradinės mokyklos mokytojams už puikų konkurso organizavimą, šiltą ir malonų priėmimą.

Aušra Kuchanauskienė, pradinio ugdymo mokytoja