Dovanos „Kings“ ir „Olympio“ dalyviams

Vasario 8 d. tarptautinės olimpiados „Kings“ organizatoriai atsiuntė diplomą penktokui Danieliui Ždankevič, 2023 m. rudenį dalyvavusiam anglų kalbos olimpiadoje ir savo amžiaus grupėje pasiekusiam II žinių lygmenį. Gimnazijai padėka skirta už tai, kad bendradarbiauja ir prisideda prie mokinius motyvuojančios aplinkos kūrimo, skatina mokinių papildomą domėjimąsi mokomaisiais dalykais.

Po keleto dienų, vasario 12-ąją, gimnaziją pasiekė konkursų „Olympis“ organizatorių siuntinukas. Jame – diplomai, padėkos, pažymėjimai, medalis ir tušinukai 2023 m. rudens sesijos konkursuose dalyvavusiems mūsų gimnazijos 2–4 kl. mokiniams. Šįkart 16 pradinukų pasitikrino 4 dalykų – lietuvių ir anglų kalbų, matematikos ir biologijos – žinias. Geriausią anglų kalbos rezultatą (100,0 %) pademonstravusiam trečiokui Jonui Kantminui organizatoriai skyrė dar ir medalį.

Už konkurso organizavimą pažymėjimai skirti pradinio ugdymo mokytojoms Laimai Samosionokienei, Linai Ganevičienei, Neringai Krutikovienei ir Aušrai Kuchanauskienei. Gimnazija gavo mokinių dalyvavimą konkursuose patvirtinantį pažymėjimą.

„Olympio“ organizatorių duomenimis, iš viso rudens sesijos konkursuose dalyvavo daugiau nei 26 tūkstančiai mokinių iš daugelio Lietuvos mokyklų. Konkursas neabejotinai didina mokinių mokymosi motyvaciją, paįvairina ugdymo procesą, lavina darbo kompiuteriu įgūdžius.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė