Vasario 16-osios minėjimas

Vasario 15 d. aikštėje prie gimnazijų vyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas „Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą“, kurio organizatorius – Trakų kultūros ir meno centro Paluknio padalinys. Renginyje dalyvavo Paluknio įstaigų ir organizacijų bendruomenės, tarp kurių – ir mūsų gimnazijos bendruomenė.

Minėjimas prasidėjo Lietuvos himnu, vėliau dalyviai klausėsi Paluknio seniūnės Jolantos Gardžiulienės ir Trakų rajono savivaldybės vicemero Jono Kietavičiaus sveikinimų, mokinių atliekamų eilėraščių ir dainų.

Minėjimo pabaigoje nuskambėjo bendra daina „Mano vardas Lietuva“, o paskutinis gražus akcentas – parkelio puošyba: medžiai ir krūmai „pražydo“ trispalviais simboliais.

Šimtadienio šventė gimnazijoje

Vasario 15-osios vakare palukniečiai rinkosi į XXIX  laidos abiturientų šimtadienio šventę. Jos tema – „Kazino“. Šventės organizatoriai – III G klasė su auklėtoju Stanislovu Samosionoku. Jiems talkino II G klasė, padedama auklėtojos Liudmilos Maksimec.

Renginio vedėjai Odeta Urbelionytė, Kamilia Vitkovska, Silvestras Tamaševskis ir Mantas Paliulis entuziastingai ir sumaniai vadovavo egzaminuojamiems abiturientams, tad šie turėjo galimybę įvairiapusiškai pademonstruoti savo žinias ir gebėjimus. Laikomus egzaminus atidžiai stebėjo ir griežtai vertino komisija, kurią sudarė mokytojas Robertas Šalna ir buvę „Medeinos“ mokiniai Edvin Daukševič, Martynas Aliukonis ir Daniel Garbotovič. Egzaminų įvertinimai buvo surašyti į pusatestačius, kuriuos įteikti bei pasveikinti abiturientus buvo pakviestas gimnazijos direktorius Vytautas Gustas. Sveikinimo žodį tarė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė.

Vėliau – visos kitos šimtadieniui priderančios procedūros: dvyliktokų priesaika ir testamentas, o dvyliktokams – įspūdingas Šimto dienų kalendorius, sukurtas II G klasės mokinių. Kalbėjo pradinių klasių mokytoja Neringa Krutikovienė, prisiminusi pirmąją abiturientų mokytoją Eleną Jurkevičienę. Tėvelių vardu jautrius žodžius išsakė abiturientės Milanos mama Aneta Bubelevičienė, o klasės auklėtojas Dainius Kuchanauskas savo kalbą papildė vaizdo įrašu, abiturientams priminusiu jų mokyklinius metus nuo 5 klasės.

Dovanų gavo ir abiturientai, ir mokytojai. Įspūdingiausia dovana abiturientams – fejerverko žybsnių nutviekstas tortas, kurį skambant muzikai įvežė Silvestras Tamaševskis.

Galiausiai – nuotaikinga fotosesija. Dėkojame mokytojui Stanislovui Samosionokui, užfiksavusiam šventės akimirkas!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė