Projektinių darbų konkurse

2017 m. balandžio 26-27 d. Trakų švietimo pagalbos tarnyboje vyko švietimo įstaigų projektinių darbų pristatymas-konkursas. Jam iš viso buvo pateikti 34 įvairios tematikos (kalbiniai, matematiniai, ekonominiai, meniniai ir kt.) projektai, kuriuos vertino komisija (pirmininkė – Ieva Tijūnėlienė, Trakų meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir smuiko mokytoja).

Mūsų gimnazija konkursui pristatė technologijų projektą „Antrasis knygos gyvenimas“, kurio sumanytoja ir organizatorė – technologijų mokytoja Vida Lapėnienė. Dvejus metus trukusio projekto metu 5-8, I-IV G klasių mokiniai per technologijų pamokas ir būrelio „Iš rankdarbių skrynelės“ užsiėmimus sukūrė suknelių kolekciją, gamino papuošalus ar kitaip įprasmino knygos likimą. Projektą įgyvendinti bei ruošti pristatymui-konkursui padėjo ir kitų dalykų mokytojos – Natalija Mikulskienė, Goda Gujienė, Ivona Grigienė.

Balandžio 26 d. į Trakų švietimo pagalbos tarnybą pristatyti projekto kartu su mokytoja Vida Lapėniene vyko 7 klasės mokinės Agata Bartoševič, Ana Buinovskaitė, Simona Maksimec, Julija Proškina ir Eva Vitkovska. Mergaitės stengėsi projektą pristatyti kaip galima geriau. Simona suvaidino seną knygą, Agatai demonstruojant skaidres, Ana ir Julija aptarė projekto eigą ir rezultatus, o Eva pritardama grojo akordeonu.

Projektas „Antrasis knygos gyvenimas“ surinko 150 taškų, tad pateko tarp 15 geriausių ir buvo apdovanotas Trakų švietimo pagalbos tarnybos diplomu.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui