Laimėjimas konkurse „Trakai – senovinių žibintų miestas 2017“

Sausio 6-ąją Trakų kultūros rūmuose prieš baigiamąjį kalėdinio ciklo koncertą vyko kalėdinių žibintų kompozicijų konkurso „Trakai – senovinių žibintų miestas 2017“ nugalėtojų apdovanojimas. Tarp konkurso laimėtojų – ir mūsų gimnazijos mokinės Adriana Kurkulionytė, Viltė Lapėnaitė, Kamilia Vitkovska, Dominyka Mackevič (5 kl.) ir Simona Maksimec (8 kl.). Jos buvo įvertintos, apdovanotos diplomais ir dovanomis už kompoziciją „Žibintų paradas“ (nominacija „Kūrybiška žibintų kompozicija“). Mokines konkursui rengė technologijų mokytoja Vida Lapėnienė.

Jau kelintus metus vykstantį konkursą organizuoja Trakų rajono savivaldybės mero institucija. Konkurso tikslas – skatinti gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų kūrybiškumą, saviraišką, smalsumą, eksperimentavimą, originalumą, taip pat stiprinti estetinį suvokimą bei skatinti aktyvinti vaizduotę, siekimą nustebinti aplinkinius idėjomis puošiant mus supančias erdves Kalėdų šventėms.

Vida Lapėnienė, technologijų mokytoja