Tęsiasi projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklos

Sausio 9 d. grupė mūsų gimnazijos 6-8, I-IVG klasių mokinių kartu su technologijų mokytoja Vida Lapėniene dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kuris vyko Socialinių mokslų kolegijoje. Šis užsiėmimas – technologijų ir kūrybinių industrijų krypties programos „Kompiuterinės grafikos dirbtuvės“ dalis. Užsiėmimą vedusi kolegijos dėstytoja Laura Zaleckaitė mokė fotografavimo gudrybių. Po teorinės dalies moksleiviai buvo suskirstyti į grupes ir gavo skirtingas užduotis. Reikėjo padaryti po keletą nuotraukų, kurios vėliau aptartos. Mokiniams paaiškėjo, kaip teisingai fotografuoti, kad nuotraukos būtų kokybiškos.

Programa „Kompiuterinės grafikos dirbtuvės“ – penktoji įgyvendinta programa iš šešių gimnazijos pasirinktų Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ programų. 2017 metais buvo įgyvendintos kultūrinės-meninės krypties programos „Kuršmarių vėtrungės“, „Teatras kitaip“, gamtinės-ekologinės – „Pažink pelkę“ ir „Orientavimasis gamtoje“.

„Medeinos“ gimnazija, 2016 m. rudenį pateikusi paraišką dalyvauti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekto edukacinių programų ir kūrybinių partnerysčių veiklose, pateko tarp 200 mokyklų (atrinktų iš 322), kurios įtrauktos į projekto veiklas.

Vida Lapėnienė, technologijų mokytoja