Žaidimas-viktorina „Pažink aviacijos pasaulį“

2018-01-18 mūsų gimnazijoje pagal organizatorių VšĮ „AP idėjos“ ir paramos fondo „Sparnai svajonei“ nuostatus įvyko žaidimas-viktorina „Pažink aviacijos pasaulį“. Renginio tikslas – skatinti moksleivius pažinti aviaciją, jos istoriją, suteikti galimybę su aviacija susipažinti gyvai aerodromuose.

Žaidimui-viktorinai gimnazijoje vadovavo mokytojas Dainius Kuchanauskas. Pasitikrinti savo žinias iš aviacijos srities panoro net devyniolika 6-8, I-II G kl. mokinių. Nugalėtoju tapo Titas Kuchanauskas (7 kl.), nedaug atsiliko ir Edvinas Ruškevič, Lukas Čeglys, Karolis Urbanavičius (I G kl.), Adomas Ramonas ir Mantas Ramonas (6 kl.).

Renginyje dalyvauja 200 Lietuvos mokyklų, kurių kiekvienai organizatoriai dovanoja

metinę žurnalo „Aviacijos pasaulis“ prenumeratą. Be to, viktorinos laimėtojams organizatoriai žada pažintinį skrydį lėktuvu su patyrusiu pilotu, visiems kitiems dalyviams – paguodos prizus.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui