Baigėsi akcija „Knygų Kalėdos“

Sausio 6 dieną baigėsi septintą kartą vykusi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, kurios šūkis – „Dovanokime knygų savo bibliotekoms!“

Mūsų gimnazijos bibliotekai padovanota net 19 naujų grožinės literatūros knygų. Dėkojame knygas dovanojusiems gimnazijos darbuotojams Vytautui Gustui, Leonorai Daugudienei, Natalijai Pumputytei, Rasai Gelumbeckaitei, Danutai Pansevič, Rūtai Gustienei, Vitalijai Dovydėnienei, Vidai Lapėnienei, Natalijai Mikulskienei ir gimnazijos bičiuliams Mykolui Gužauskiui, Giedriui Dovydėnui, Mariui Dovydėnui.

Džiugu, kad skaitytojai nesnaudžia – vieną kitą dovanotą knygą mokiniai jau skaito. Tikimės, kad skaitydami jie patirs daug įspūdžių!