Veiklos mokinių pavasario atostogų metu

Gamtamokslinėje pradinukų olipiadoje „Esu gamtos dalelė”

Balandžio 4 d., mokinių pavasario atostogų metu, keletas mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinių važiavo į Lentvario pradinę mokyklą. Ten vyko Trakų rajono 3-4 klasių gamtamokslinė olimpiada „Esu gamtos dalelė“, kurioje mūsų gimnazijai atstovavo Eglė Peseckaitė, Gabija Garbatovičiūtė (3 klasė, mokytoja Irma Jakavičienė), Greta Kazakevičiūtė ir Arnas Grigas (4 klasė, mokytoja Laima Samosionokienė).

Po konkurso mokinukai turėjo galimybę dalyvauti vaizduotę lavinančiame kūrybiniame užsiėmime, o namo kartu su mokytoja Irma grįžo pakylėtos nuotaikos ir nešini padėkomis, kurias organizatoriai įteikė už aktyvų dalyvavimą renginyje. Dalyvavimas olimpiadoje – tai pamoka, kurios metu įgyta naujos patirties ir daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

Susitikimas su Trakų rajono PPT darbuotojais

Tą pačią dieną informacinių technologijų kabinete įvyko dalykinis gimnazijos administracijos ir pedagogų susitikimas su Trakų rajono PPT darbuotojais – l. e. p. direktoriumi Andriumi Šatevičiumi, l. e. p. direktoriaus pavaduotoju ūkiui ir bendriesiems reikalams Mariumi Šokaičiu, socialine pedagoge Andželika Teresa Jachimovič, specialiąja pedagoge, logopede Ieva Jakoniene. Buvo aptarti įstaigų bendradarbiavimo, Vaiko gerovės komisijos veiklos organizavimo ir dokumentavimo, pritaikytų ir individualizuotų programų rengimo ir kiti pedagogams aktualūs klausimai.

Irma Jakavičienė, pradinio ugdymo mokytoja

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui