Laimėjimas rajoninėse varžybose

Š. m. balandžio 26 dieną Trakuose vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų kroso estafetės. Kūno kultūros mokytojo Audriaus Kazlausko vadovaujama mūsų gimnazijos komanda, kurią sudarė 10 mokinių, iškovojo I vietą.

Sveikiname varžybas laimėjusios komandos narius Kasiją Karčmit (5 kl.), Dianą Mickevič (7 kl.), Evą Vitkovską (8 kl.), Kamilę Kraulaidytę, Ivoną Bujnovskają, Simoną Petrą Joknį, Edviną Ruškevič (I G kl.), Tomą Aliukonį, Deividą Semeš (II G kl.), Edviną Daukševič (III G kl.) ir jų vadovą Audrių Kazlauską!

Gimnazijos komanda – antrame „Temidės“ etape

Balandžio 25 dieną mūsų gimnazijos komanda „Laisvės liepsna“ dalyvavo teisinių žinių konkurso ,,Temidė“ antrame etape. Galimybė atstovauti Trakų rajonui atsirado 2018-04-13, kai komanda tapo rajoninio etapo nugalėtoja.

Antras „Temidės“ etapas vyko Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate. Ten moksleivės pirmiausia apžiūrėjo muziejų, pamatė daug įvairių daiktų, kuriuos kolekcionuoja buvę komisariato darbuotojai. Pavyzdžiui, daugelio valstybių policininkų aprangas, kitų įdomybių.

Vėliau laukė nelengvos, bet įdomios konkurso užduotys. Pasitelkus loginį mąstymą ir teisines žinias, reikėjo surinkti visus baudžiamąjį nusikaltimą padariusio įtariamojo paliktus įkalčius ir užpildyti bylai nagrinėti skirtus punktus, o atlikus užduotį pagal užuominas rasti raktą – jis buvo reikalingas norint išeiti iš kambario. Visos merginos susitelkė, dirbo išvien ir bendromis jėgomis užpildė bylą bei rado raktą. Buvo labai įdomu ir smagu įgauti tokios patirties.

Į konkursą komandą lydėjo istorijos mokytojas Dainius Kuchanauskas ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Vlada Černienė.

Giedrė Aliukonytė, III G kl. mokinė