Temidė pagaliau „Medeinoje“

Balandžio 13 dieną, penktadienį, mūsų gimnazijos komanda ,,Laisvės liepsna”, lydima istorijos mokytojo Dainiaus Kuchanausko, nuvyko į teisinių žinių konkursą ,,Temidė”. Jame varžėsi net dešimt Trakų rajono savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų komandų.

Komandą sudarė III G klasės mokinės Giedrė Aliukonytė, Laura Boriševskytė, Dovilė Matuizo, Karolina Palionytė ir Gabrielė Lėliūtė. „Laisvės liepsna“, pernai nusileidusi tik Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos „Vytautukams“, šiais metais degė noru laimėti, tad komandos narės daugelį vakarų praleido besimokydamos įstatymus ir į konkursą važiavo ryžtingai nusiteikusios.

Prasidėjus protmūšiui, teko daug mąstyti, kartais net ir pasiginčyti su komandos narėmis dėl teisingo atsakymo. Vis dėlto, patikrinus visų dalyvavusių komandų  atsakymų lapus, paaiškėjo, kad būtent mūsų „Laisvės liepsna” yra šių metų „Temidės” nugalėtoja!

Buvo be galo džiugu, jog Temidės statulėlė atkeliavo ir į mūsų gimnaziją, tad pažadėjome ją saugoti ir mylėti.

Giedrė Aliukonytė, III G kl. mokinė