„Naisių vasaros teatro“ spektakliai Trakuose

Kovo 2-ąją mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai Trakų kultūros rūmuose matė net du „Naisių vasaros teatro“, kurio steigėjas ir vadovas Ramūnas Karbauskis, spektaklius.

12.00 val. į Trakų kultūros rūmus nuvyko 3-4 kl. mokiniai su auklėtojomis Laima Samosionokiene ir Lina Ganevičiene. Rūmuose žiūrovus stebino ir džiugino nuotaikinga muzikinė inscenizacija pagal Vytautės Žilinskaitės kūrinį „Melagių pilis“. Spalvingas, kupinas daugybės žaismingų nuotykių Ingos Norkutės-Žvinienės režisuotas spektaklis mažiesiems žiūrovams atskleidė svarbią tiesą: meluoti negalima, kad nepakliūtum į bėdą!

Tą pačią dieną 18.00 val. vyresniųjų klasių mokiniai ir mokytojai išvydo dviejų dalių spektaklį ,,Škac, mirtie, visados škac…“ pagal to paties pavadinimo Sauliaus Šaltenio pjesę. Spektaklį režisavo Regina Steponavičiūtė. Puikūs aktoriai parodė nepamirštamą Andriaus Šato ir Liukos Kaminskaitės pirmosios meilės istoriją. Užgimusiam meilės jausmui sustiprėti trukdo sena šeimų nesantaika, tad dramatišku jaunuolių išsiskyrimu pasibaigusiam spektakliui salėje abejingų žiūrovų nebuvo. Graudi, bet kartu ir linksma istorija sujaudino visus – ir suaugusiuosius, ir paauglius.

Bilietų į spektaklius, pasitaręs su mokytoja Danuta Pansevič, parūpino gimnazijos bičiulis ūkininkas Vladyslav Kravčun. Paminėtina, kad kovo 8-ąją matysime dar vieną „Naisių vasaros teatro“ spektaklį – „Locna laimė. Žemaitė“.

Medeiniečiai džiaugiasi turį puikią galimybę praplėsti savo kultūrinį akiratį.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui