Šokis – mūsų dovana Žemei jos dienos proga

Žemės diena – viena gražiausių, svarbiausių aplinkosauginių švenčių. Tai diena, kuri išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti gyvybę, išteklius ateities kartoms… Diena, kuri suvienija, skatina susirūpinti mūsų visų namais.

Šiemet Žemės dieną „Medeina“ minėjo neįprastai – šoko Žemei. Kovo 20-ąją 12 val. gimnazijos stadione šokiu – nuostabia bendravimo, bendradarbiavimo, saviraiškos forma, Žemę pasveikino JMB būrelio „Lukna“ nariai. Tie medeiniečiai, kurie nesimokė šokio, taip pat dalyvavo šventėje – palaikymą ir pritarimą šokantiesiems išreiškė garsiais plojimais.

Paluknyje neįprasto pasveikinimo Žemei iniciatorė JMB būrelio vadovė Danuta Pansevič padėjo mokiniams išmokti šokio judesius, sukvietė gimnazijos bendruomenę į renginį.

Idėjos autoriai – socialinio projekto taikai Žemėje „Apkabinkime Žemę“ komanda, kasmet raginanti visus rūpintis Žemės išsaugojimu. Šį pavasarį šokio Žemei idėją palaikė ir šokiui užsiregistravo 458 įstaigos, tarp jų – 7 iš Trakų rajono (mūsų gimnazija – tarp jų).

Geri, reikšmingi medeiniečių darbai Žemei tęsiasi. Kovo 27 d. 11 val. jaunieji miško bičiuliai kviečia tuos, kurie neabejingi gamtai, susirinkti prie Paluknio seniūnijos. Ten vyks akcija „Paukščiai grįžta namo“ – kelsime inkilus paukšteliams. Balandžio 24 d. 12 val. vyks dar vienas renginys – akcija „Žalioji talka“. Jos metu tvarkysime, švarinsime Paluknio apylinkes.

Kviečiame ir laukiame.

Danuta Pansevič, jaunųjų miško bičiulių būrelio „Lukna“ vadovė