Medeinietei – bronzos medalis nacionaliniame konkurse

Sausio 28 d. mokytojo Roberto Šalnos iniciatyva grupė 6–8, I–IV G kl. mokinių, lydimų mokytojo padėjėjos Jovitos Viniarskytės ir praktikantės Linos Bochoveckajos, vyko į kasmetinės tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos ADVENTUR renginį – nacionalinį geografijos žinių konkursą „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.

Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos pastangomis parodos metu organizuojamas geografinių žinių konkursas šiemet sulaukė net 884 dalyvių. Mūsų gimnazijai atstovavo 12 mokinių, kurie varžėsi savo klasių grupėse. Konkurso turinį sudarė 30-ies skirtingų lygių klausimų vaizdinis testas iš Lietuvos, Europos ir pasaulio geografijos. Nors tarp tokios dalyvių gausos buvo didelė konkurencija, mūsų gimnazijos 8 kl. mokinei Andrėjai Marcinkevič pavyko surinkti daug taškų ir iškovoti bronzos medalį. Sveikiname Andrėją ir didžiuojamės jos laimėjimu!

Moksleiviams ir mokytojams ADVENTUR paroda tapo gyva, interaktyvia geografijos pamoka, kurioje laukė neatrasti Lietuvos ir pasaulio kampeliai, susitikimai su garsiais keliautojais, jų pasakojimai ir patyrimai.

Tai vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą. Mūsų gimnazijos mokiniai joje lankydamiesi praplėtė savo turimas žinias apie turizmo sektorių, poilsines ir pažintines keliones, skrydžių bendroves, įvairių rūšių turizmą ir jo kryptis Lietuvoje bei pasaulyje.

Geografijos mokytojas Robertas Šalna