Gimnazija dalyvavo tradicinėje pilietinėje akcijoje

Vasario 10 d. prie gimnazijos vyko tradicinė pilietinė akcija „Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Akcijos iniciatorė – Trakų kultūros rūmų Paluknio padalinio kultūrinių renginių organizatorė Ivona Grigienė.

Renginyje dalyvavo ne tik Paluknio švietimo įstaigos – „Medeinos“ ir Longino Komolovskio gimnazijos, lopšelis-darželis, bet ir Paluknio seniūnija, biblioteka, kitos organizacijos. Svarbiausia akcijos dalis – visų susirinkusiųjų bendrai atliekama daina „Nupiešiu Lietuvą“.

Vėliau trispalvėmis, širdelėmis bei kitais pačių gamintais tautinės simbolikos dirbiniais mokiniai puošė šalia žaidimų aikštelės esantį parkelį.

Padėka už dalyvavimą iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“

Vasario 15 dieną gimnaziją pasiekė pilietinę iniciatyvą „Atmintis gyva, nes liudija“ organizavusios Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti padėka už dalyvavimą tradiciniame renginyje, skirtame prisiminti ir paminėti Laisvės gynėjų dieną – Sausio 13-ąją. Padėką pasirašė Komisijos vykdomasis direktorius Ronaldas Račinskas.

Organizatorių duomenimis, šiais metais prie iniciatyvos prisijungė daugiau nei 1 500 institucijų ir organizacijų.