Meninio skaitymo konkurse „Mano spalvoti žodžiai“

Vasario 2 d. priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo gimnazijoje vykusiame meninio skaitymo konkurse „Mano spalvoti žodžiai“. Dalyviai deklamavo savarankiškai pasirinktus arba pedagogių pasiūlytus eilėraščius ir poemas, smagiai leido laiką žaisdami žaidimus ir spėdami mįsles.

Konkurso vertinimo komisija, kurią sudarė spec. pedagogė-logopedė Reda Vasiljevienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Justyna Mackevič ir pradinio ugdymo mokytojos Lina Ganevičienė bei Laima Samosionokienė, išrinko geriausius skaitovus: I vietą užėmė Daumantas Knipas (4 kl.), II – Skaistė Peleckaitė (1 kl.), III – Damian Mackevič (2 kl.). Diplomus nugalėtojams įteikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė.

Pirmosios vietos laimėtojas Daumantas Knipas gimnazijai atstovaus tarptautiniame virtualiame projekte „Mano spalvoti žodžiai“, skirtame Europos logopedo dienai paminėti.

Konkursą organizavo pedagogės Lina Ganevičienė ir Reda Vasiljevienė.

Pradinio ugdymo mokytoja Lina Ganevičienė

Spec. pedagogė-logopedė Reda Vasiljevienė