Meninės gimnastikos varžybose – III vieta

Vasario 3 dieną Kaune vyko Lietuvos meninės gimnastikos taurės varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų gimnazijos 6 kl. mokinė Austėja Peseckaitė. Besivaržydama tarp jaunių kategorijos dalyvių daugiakovėje (pratimas su kamuoliu ir kaspinu) mergaitė iškovojo III vietą.

Jaunių grupė buvo pati gausiausia – dalyvavo net 38 gimnastės iš visos Lietuvos.

Austėja atstovavo Vilniaus meninės gimnastikos klubui „EM Talents“, jos trenerės – Erika Čipkienė ir Natallia Sihalava, choreografas – Igoris Zaripovas.

Džiaugiamės Austėjos sėkme ir sveikiname ją iškovotos prizinės vietos proga!

Paluknio TAU studentai – nuotaikingame susibūrime

Vasario 3 dienos vakare Trakų kultūros rūmuose vyko susibūrimas, kurį organizavo Trakų TAU. Jame dalyvavo ir Paluknio skyriaus dekanės, gimnazijos direktoriaus pavaduotojos ugdymui Vitalijos Dovydėnienės sukviesta komanda, tarp kurios narių – net keletas gimnazijos darbuotojų.

Renginio pradžioje visų seniūnijų komandos varžėsi protmūšyje sveikatinimo tema „Sidabrinis protas“. Šis protmūšis – Trakų VSB (visuomenės sveikatos biuro) vykdomo investicinio projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Trakų rajono savivaldybėje“ dalis, tad jį pristatė ir dalyvius pasveikino biuro direktorė Zita Norkienė.

Protmūšio metu palukniečių komandai vadovavo kapitonas Vytenis Daugudis, TAU studentas ir gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams. Tarp palukniečių išmaniausiai medicinos žinių srityje pasirodė Marija Golubovska, neblogai ir kiti komandos nariai – Alina Kamilevič, Danuta Trombačik, Lilija Narkevičienė, Vaclava Klejevskaja, Rūta Gustienė, Leonora Daugudienė, Natalija Mikulskienė ir Rimantas Dovydėnas.

Antroji susibūrimo dalis – nuotaikinga, uždeganti vakaronė. Puikia nuotaika visus užkrėtė  jaunatviškas muzikantas Mantas iš Kauno

Džiugu, kad visus renginio dalyvius pasveikino rajono meras Andrius Šatevičius. Susibūrime dalyvavę palukniečiai nuoširdžiai dėkingi nepailstančioms įspūdingų Trakų TAU renginių organizatorėms rektorei Nijolei Lisevičienei ir metodininkei Danutei Vizmanaitei.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė