Šimtadienio šventė gimnazijoje

Vasario 24 dieną vyko XXVIII laidos abiturientų šimtadienis. Šviečiančiomis dekoracijomis padabintos gimnazijos erdvės ir simboliniais 100-dienio ženklais pasipuošti pakvietusios II G kl. mokinės Odeta Urbelionytė ir Kamilia Vitkovska kiekvieną svečią nuteikė šventiškai.

Vakarui, kurio tema „Kelionė laiku per XX a. 8–10 dešimtmečius“ sumaniai „dirigavo“ vedėjai Evelina Daukševič, Gabrielė Ruščilaitė, Gabija Mikalauskaitė ir Danielius Zachaževskij (III G kl.), tad abiturientai turėjo galimybę atlikti daug įvairių užduočių ir pademonstruoti parengtus namų darbus. Pasirodymus atidžiai stebėjo ir griežtai vertino komisija, kurią sudarė mokytoja Liudmila Maksimec, buvęs mokytojas Arūnas Joknys, viešnios Aneta Bubelevičienė ir Erika Stankevič.

Šventės proga gimnazijos direktorius Vytautas Gustas pasveikino abiturientus ir padedamas III G kl. vadovo Dainiaus Kuchanausko jiems įteikė pusatestačius. Pasitikėjimo ir motyvacijos ateityje palinkėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė.

Vėliau abiturientai prisiekė būti ištikimi savo gimtajai mokyklai, o Diana Mickevič perskaitė testamentą. II G kl. mokiniai Silvestras Tamaševskis, Odeta Urbelionytė, Kamilia Vitkovska ir Mantas Paliulis abiturientams įteikė originalų šimtadienio kalendorių.

Jautrius žodžius savo mokiniams išsakė pirmoji mokytoja Aušra Kuchanauskienė, dabartinė klasės vadovė Rūta Gustienė, tvirto moralinio pagrindo gyvenimo kelyje palinkėjo buvęs klasės vadovas Arūnas Joknys. Daug emocijų abiturientams sukėlė nuoširdus Violetos Daukševičienės, tėvelių atstovės, pasisakymas.

O patys abiturientai, padėkoję savo auklėtojams, kitiems mokytojams, sulaukė jaunesniųjų draugų dovanų. Pirmiausia – įspūdingo šokio, vėliau – fejerverkų žybsnių nutvieksto torto, kurį skambant muzikai įnešė Estela Tunevič.

Šimtadienio akimirkas užfiksavo mokytojas Stanislovas Samosionokas ir buvusi gimnazijos mokinė Dovilė Matuizo. Neabejotina, kad ši mokyklinė šventė ilgai išliks abiturientų ir renginio svečių atmintyje.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui