Apdovanojimai tarptautinės „Kings“ olimpiados dalyviams

Vasario 14-ąją gimnazija sulaukė  apdovanojimų, skirtų dar 2022 m. rudenį tarptautinėje lietuvių, anglų kalbų bei matematikos olimpiadoje „Kings“ dalyvavusiems pradinių klasių mokiniams. Juos dalyvauti olimpiadoje paskatino mokytojos Neringa Krutikovienė ir Aušra Kuchanauskienė.

3 klasės mokinė Elžbieta Garbotovič visų trijų dalykų – lietuvių, anglų kalbų bei matematikos – olimpiados finaluose savo amžiaus grupėje pasiekė II žinių lygmenį, 4 klasės mokiniai – I žinių lygmenį savo amžiaus grupėje:  Modest Mackevič – lietuvių kalbos olimpiados finale, Danielius Ždankevič ir Benas Ramonas – anglų kalbos olimpiados finale.

Gimnazijai padėka skirta už tai, kad bendradarbiauja ir prisideda prie mokinius motyvuojančios aplinkos kūrimo, skatina mokinių papildomą domėjimąsi mokomaisiais dalykais.