Ugdymas karjerai: pažinties su kario profesija diena

Birželio 8 d. grupė gimnazijos 7–8, I–III G kl. mokinių su mokytojomis Natalija Mikulskiene ir Vida Lapėniene nuvyko į atvirų durų dienos renginį Kaune esančiame Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalione. Daugiau nei dešimt skirtingų Lietuvos kariuomenės padalinių bei sukarintų organizacijų žaismingai ir interaktyviai pristatė savo veiklą ir stengėsi, kad mokiniai kuo daugiau pamatytų, aktyviai įsitrauktų ir gyvai patirtų, ką reiškia būti kariu.

Noras iš arti susipažinti su kario profesija suteikė per kraštus besiliejančių emocijų. Renginio dalyviams teko kariškai sportuoti, maskuotis, matuotis ekipuotę ir šaudyti, išminuotojo batus apsiavus vaikščioti, išbandyti naktinio matymo prietaisus.

Paragauta ir kareiviškos košės bei išsamiai apie kario profesijos pasirinkimą diskutuota.

Natalija Mikulskienė, anglų kalbos mokytoja