Ugdymo proceso pabaiga. Pagaliau vasaros atostogos!

Birželio 22 dieną ugdymo procesas baigėsi 5-8, I-II G kl. mokiniams. Mokiniai ir mokytojai susirinko į mokslo metų uždarymo šventę, kuri vyko antrojo aukšto fojė.

Direktorius Vytautas Gustas visus mokinius pasveikino sulaukusius vasaros atostogų pradžios, o II G klasės mokinius – dar ir pagrindinio ugdymo programos baigimo proga akcentuodamas, kad pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus jie gaus kiek vėliau. Padedamas pavaduotojos ugdymui Vitalijos Dovydėnienės, direktorius įteikė pažymėjimus pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį baigusiems aštuntokams, daliai mokinių už įvairius nuopelnus – padėkos raštus, daliai pareiškė žodines padėkas.

Sveikinimo žodį savo vyresniesiems draugams tarė bei saldžią dovaną įteikė I G klasės atstovai Dovydas Aliukonis ir Deimantas Gželko.

Visiems palinkėta saugių, smagių ir turiningų vasaros atostogų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė