Pradinis ugdymas: atsisveikinta su ketvirtokais ir pasitikti būsimi pirmokai

Birželio 8 dieną gimnazijos aktų salėje vyko ketvirtokų išleistuvės ir būsimųjų pirmokėlių sutiktuvių šventė. Atsisveikinimo su pradine mokykla proga ketvirtokai parodė per teatro pamokas sukurtą įspūdingą spektaklį „Skrydis“, pastatytą pagal amerikiečių rašytojo Ričardo Bacho 1970 m. išleistą alegorinę apysaką „Džonatanas Livingstonas Žuvėdra“. Spektaklį režisavo ir muzikinį foną kūrė teatro mokytoja Asta Baukutė, scenografiją – dailės mokytoja Goda Gujienė ir technologijų mokytoja Vida Lapėnienė. Nuoširdūs ir šventės dalyvių, ir žiūrovų plojimai bei padėkos žodžiai skirti mokytojai Astai, sugebėjusiai parinkti kiekvienam mokiniui jo charakterį labiausiai atitinkantį vaidmenį, kūrybiškai, moderniai ir patraukliai pristatyti sudėtingą alegorinį kūrinį, motyvuoti vaikus sunkiam darbui.

Po spektaklio ketvirtokus pasveikino jų mokytoja Aušra Kuchanauskienė. Mokytoja pabrėžė, kad norint skristi pirmyn reikalingi du sparnai – Mokslo ir Meno. Savo vyresniuosius draugus ne tik žodžiais, bet ir daina palydėjo trečiokai. Atsisveikindami kiekvienam ketvirtokui įteikė asmeninę dovanėlę.

Gimnazijos direktorius Vytautas Gustas būsimiems penktokams palinkėjo ryžto ir sėkmės, padedamas pavaduotojos ugdymui Vitalijos Dovydėnienės jiems įteikė pradinio išsilavinimo pažymėjimus bei padėkos raštus už puikų mokymąsi, aktyvų dalyvavimą popamokinėje veikloje, konkursuose, olimpiadose. Kartu pristatė būsimą klasės vadovę Kristiną Ludavičiūtę.

Tėvų vardu ketvirtoko Modesto mama Justyna Mackevič padėkos žodžius tarė  ketvirtokus mokiusioms mokytojoms Aušrai Kuchanauskienei, Laimai Samosionokienei, Astai Baukutei, Justinai Jancevičienei, Raimondai Šiurytei, Godai Gujienei, Linai Ganevičienei,  o vaikai joms įteikė ir po asmeninę dovanėlę.

Išlydėjus ketvirtokus, buvo pasitikti būsimieji pirmokėliai. Su jais atsisveikino priešmokyklinio ugdymo pedagogė Justina Šupelienė. Vaikai, gavę priešmokyklinio ugdymo(si) baigimo diplomus ir dovanų kuprines su mokymosi priemonėmis, atsisveikino muzikine programa, kurią parengė muzikos mokytoja Jovita Dovsevičiūtė. Direktorius Vytautas Gustas pristatė būsimų mokinukų klasės vadovę – tai Aušra Kuchanauskienė, kuri ne tik mokys, bet ir rūpinsis kaip mama vaikų socialiniais įgūdžiais bei poreikiais.

Šventės akimirkas užfiksavo nuolatinis mūsų gimnazijos renginių fotografas mokytojas Stanislovas Samosionokas.

Aušra Kuchanauskienė, 4 kl. mokytoja

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui