Diena „Ąžuolynės“ pramogų parke

Š. m. gegužės 26 dieną grupė 5-8 klasių mokinių su mokytojomis Natalija Mikulskiene ir Vida Lapėniene vyko aktyviai praleisti laisvalaikį gražioje gamtoje esančiame „Ąžuolynės“ – viename  didžiausių Lietuvoje – pramogų parke prie Aukštadvario. Parke šiuo metu veikia 8 trasos ir daug nusileidimų lynais virš ežerėlio ir sausumoje, jos suskirstytos pagal sudėtingumą, todėl kiekvienas, įvertinęs savo galimybes, galėjo pasirinkti tinkamiausią sau variantą.

Nors oras nedžiugino, mokiniai patyrė daug nepamirštamų įspūdžių, gavo adrenalino laipiodami  tarp medžių įrengtomis trasomis, leisdamiesi įvairiame aukštyje įrengtais lynais, žaisdami futbolą, krepšinį, tinklinį bei vaikščiodami parko takeliais.

Iškylautojai grįžo puikiai praleidę dieną – pailsėję, įveikę aukščio baimę, pabendravę su draugais ir pasigėrėję įspūdingo grožio kraštovaizdžiu.

Natalija Mikulskienė, 8 klasės vadovė