„Taikos šokis pasauliui“

Kadangi mūsų gimnazija dalyvauja tarptautinio socialinio projekto „Nebūk naivus kelyje” veiklose, gegužės 8 dieną nutarėme įgyvendinti dar vieną gražią iniciatyvą „Taikos šokis pasauliui”. Šios iniciatyvos tikslas – apjungti šalies jaunimą bei visus šalies miestus, kad solidariai kalbėtume taikos tema, parodytume visuomenei, jog tik taika atskleidžia jaunosios kartos grožį ir yra būtina sąlyga klestėti, tobulėti, siekti laimės, patirti gyvenimo džiaugsmą.

Dalyvauti iniciatyvoje buvo kviečiamos mokyklos, jaunimo organizacijos ir pavieniai asmenys, turintys tikslą sukurti gražų renginį pasitelkiant savo vaizduotę, kurioje atsispindėtų gyvenimas be pavojų, laimė, pagarba gyvybei. Skaityti toliau