Gimnazija minėjo Motinos dieną

Šių metų gegužės 5 d. gimnazijos bendruomenė minėjo Motinos dieną. Pažiūrėti šventinės programos ir pasiklausyti sveikinimų į aktų salę susirinko nemenkas būrys mamyčių, mokytojų bei mokinių.

Šventinį renginį vedė Simona Maksimec (7 kl.) ir Auksė Aliukonytė (8 kl.). Pasirodymą pradėjo gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupė, vadovaujama mokytojos Alos Židanavičienės. Būsimieji pirmokėliai parodė eiliuotą vaidinimą „Mano mamytė pati geriausia“ ir atliko dainas „Kelionė per didelį pavasarį“ bei „Daina apie mamas“ (vadovė Jovita Dovsevičiūtė). Savo mamytes priešmokyklinukai pradžiugino rankų darbo gėlėmis bei šypsenomis.

Programą tęsė pradinių klasių muzikinio teatro studija „Lašeliukai“ (vadovės Laima Samosionokienė ir Lina Ganevičienė). Vaikai atliko muzikinę-literatūrinę kompoziciją „Sekmadienio rytas“. Pasirodyme nuskambėjo dainos „Mamai“, „Vieversio daina“ bei „Laiškas mamai“. Skaityti toliau

„1000 žiedų mamai“

„Mama, kokios saldžios tavo lūpos, mama…“

Motinos dienos proga privatus lopšelis-darželis „Zebriukas“ (Vilnius) inicijavo projektą–konkursą „1000 žiedų mamai“. Konkursas prasidėjo kovo 1 dieną ir tęsėsi iki balandžio 24 dienos. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai. Mokytoja Ala Židanavičienė ir auklėtoja Rita Karčiauskienė kartu su vaikais siuvo gėles iš veltinio medžiagos. Įvairioms detalėms buvo panaudotos antrinės žaliavos.

Visos nuotraukos, kuriose užfiksuotos projekto-konkurso akimirkos bei sukurti darbeliai, gegužės 5 dieną pademonstruotos Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Motinos dienos koncerto metu.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė A.Židanavičienė

Europos diena Onuškyje

Gegužės 5 d. mūsų gimnazijos komanda, kurią sudarė Lina Buchoveckaja, Deividas Semeš (I G kl.), Dorota Mickevič, Renalda Čiupailaitė (III G kl.), lydima direktoriaus Vytauto Gusto, nuvyko į Onuškio Donato Malinausko gimnaziją. Ten rajono mokyklų atstovai dalyvavo renginyje, skirtame Europos dienai paminėti.

Renginį organizavusios gimnazijos direktorė Rima Blikertienė pasveikino šventės dalyvius, papasakojo apie vykdomą projektą „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, jo eigoje nuveiktus darbus.

Išklausę šeimininkų pranešimus, dalyviai varžėsi viktorinoje. Pralaimėjusių nebuvo. Visi į namus grįžo su dovanomis ir puikios nuotaikos.

Renalda Čiupailaitė, III G klasė